Let balónem Karlštejn


Let balónem Karlštejn

Krásný český hrad Karlštejn zná každý minimálně z pohádek. Kdo ho nikdy nenavštívil, měl by to rychle napravit. A kdo ho již zná zvenčí i zevnitř, může zkusit netradiční pohled z koše horkovzdušného balónu. Za pohled stojí i krásná příroda, kterou se Karlštejnsko může pyšnit. Let balonem Karlštejn slibuje zážitek plný romantiky i vzrušení.

Hledáte-li dárek, kterým ohromíte obdarovaného, věnujte mu certifikát na pohádkový let balonem Karlštejn. Termín letu si může obdarovaný vybrat sám během půlroční platnosti certifikátu.

Balón vzlétá z městečka Karlštejn, a přelétá nad celým Karlštejnskem. Uvidíte řeku Berounku, lesy a přírodní poklady tohoto vyhledávaného turistického cíle a hlavně si z blízka prohlédnete starobylý hrad, jeho věže a slavnou kapli svatého Kříže. Za zmínku určitě stojí i vápencové lomy Velká Amerika, Malá Amerika a Mexiko, které si jinak než z balonu nemáte šanci prohlédnout tak důkladně.

Trvání:  3–4 hodiny, samotný let přibližně jednu hodinu.

Termíny letu: Po celý rok, pouze s přihlédnutím k povětrnostním a meteorologickým podmínkám. Letenka platí 6 měsíců, po tuto dobu je možné rezervovat termín letu.

Pro objednání letu balónem Karlštejn klikněte zde: let balonem Karlštejn