Let balónem Hluboká nad Vltavou


Není snad krásnější destinací pro let balonem než oblast jižních Čech v čele s překrásným zámkem Hluboká nad Vltavou. Let balonem v této lokalitě slibuje jedinečný pohled na jihočeskou krajinu, která svou malebností láká k návštěvám. Obrovským turistickým lákadlem je novogotický zámek Hluboká, který si můžete díky letu balonem prohlédnout naprosto z jiného úhlu než většina turistů. Obdivovat můžete i necelých 9 kilometrů vzdálené České Budějovice nebo druhý největší rybník v České republice Bezdrev, kde se hojně provozují všelijaké letní sporty.

Let balonem na Hluboké je vhodným dárkem, který potěší v jakémkoli věku, trvá přibližně hodinu, za kterou se průměrně uletí až 15 kilometrů. Let balonem Hluboká nad Vltavou je provozován celoročně, avšak nejideálnější podmínky slibují jarní a letní měsíce.

Návštěvu Hluboké nad Vltavou můžete spojit s pobytem v jižních Čechách, které patří k jedněm z přírodních klenotů České republiky. Nesčetné množství rybníků vybízí k letním radovánkám a provozování netradičních sportovních aktivit, malebné vísky zaujmou svými historickými domy. V blízkosti se nachází Český Krumlov s druhým největším zámeckým areálem v ČR či Třeboň oblíbená i pro své lázně. Spojení netradičního zážitku v podobě letu balonem nad Hlubokou nad Vltavou a tohoto regionu představuje ideální dovolenou nejen pro páry, ale i pro rodiny.

Trvání:  3–4 hodiny, samotný let přibližně jednu hodinu.

Termíny letu: Po celý rok, pouze s přihlédnutím k povětrnostním a meteorologickým podmínkám. Letenka platí 6 měsíců, po tuto dobu je možné rezervovat termín letu.

Pro objednání letu balónem Hluboká nad Vltavou klikněte ZDE